контактные телефоны киевстар "Промышленные Инсталляции"
(068) 016 03 59
(068) 016 05 39
контактные телефоны киевстар "Промышленные Инсталляции"
(099) 428 82 64
(099) 428 83 64
 • Горелки для плавильных печей

  Горелки для плавильных печей

 • Скоростные газовые горелки

  Скоростные газовые горелки

 • Рекуперативные горелки

  Рекуперативные горелки

 • Регенеративные горелки

  Регенеративные горелки

Пневматичний комбінований регулятор для витримування сталості співвідношення газ-повітря при різних потужностях пальника та змінних тисках. З регульованим байпасом для пускового ступеня або режиму при малих навантаженнях у серійному виконанні.
Сертифіковані шарові крани для надійного запирання паливного газу. Кульові крани серії К з різьбовим приєднанням, номінальний діаметр DN 6 – DN 50, а серія KS 76 із фланцевим приєднанням, DN 40 до DN 200.
Газові фільтри FG з різьбовим приєднанням до DN 50 призначені для надійного видалення частинок до 50 мкм з горючого газу з метою захисту за ним підключених приладів. Газові фільтри пройшли типові випробування та сертифіковані.
Магнітні клапани для надійного замикання подачі газу. Магнітні клапани серії VMR (з швидким відкриттям) і VML (з повільним відкриттям) вже тисячоразово виправдали себе на різних установках.
Повітряні клапани з електромагнітним приводом застосовуються за температури повітря горіння до 450°C. Всі клапани мають можливість встановлення основного навантаження.
Дросельні клапани для газу та повітря призначені для регулювання пропускної спроможності. Є на вибір або з ручним регулюванням, або для монтажу на регульованому електроприводі.
Гофровані шланги з нержавіючої сталі призначені для горючих та негорючих, газових та рідких середовищ.
Привід для універсального застосування разом із дросельними заслінками типу "батерфляй" серій VF, VFH (IBS). Ці виконавчі механізми підходять для роботи при напругах: 230VAC, 110VAC або 24V AC/DC (конфігурація через вбудовані перемикачі DIP).
Компанія ODE S.r.l. виробляє електромагнітні (соленоїдні) клапани 2/2, 3/2, 5/2 ходові та інші, прямого, непрямого та комбінованого принципів дії; нормально закритого (НЗ) та нормально відкритого (НВ) виконання.
ТОВ "ПРОМИСЛОВІ ІНСТАЛЯЦІЇ", м.Київ, пров.Радіщева, 3, офіс 214